Muzyka a Biznes (Warszawa)

raport (1)W dniach 23 i 24 kwietnia w klubie Pardon, To Tu (Pl. Grzybowski 12/16) w Warszawie odbędzie się X edycja konferencji „Muzyka a Biznes„. Organizatorem konferencji jest Niezależny Miesięcznik Studentów „Magiel” we współpracy z SKN Marketingu Szkoły Głównej Handlowej.

Jak zachęcają organizatorzy: „Muzyka a Biznes to wydarzenie skupiające najważniejszych przedstawicieli show biznesu, czołowych muzyków, dziennikarzy muzycznych, oraz rzesze słuchaczy. Cykl spotkań, które w tym roku odbędą się po raz dziesiąty, obejmuje szerokie spektrum zagadnień dotyczących rynku muzycznego. Uczestnicy, otrzymują unikatową szansę poszerzenia swojej wiedzy dotyczącej organizacji imprez muzycznych i poznania reguł przemysłu fonograficznego. Słuchacze uczestniczą też, wspólnie z gośćmi, w żywiołowych dyskusjach związanych z muzyką i zjawiskami jej towarzyszącymi.”

W programie przewidziano dyskusje na takie tematy jak: wpływ państwowego dotowania muzyki na rozwój kraju; Jak zarobić na muzyce? Wpływ użyczania piosenek do reklamy na wizerunek artysty; Crowdfunding jako metoda finansowania projektów w branży muzycznej; Polska muzyka elektroniczna – czy stanie się naszym towarem eksportowym? Pełen program konferencji dostępny jest TUTAJ.

Wstęp na konferencję jest bezpłatny.

WWW

Lista gości

Facebook