Montownia Dzwięku zaprasza na warsztaty muzyczne!

Montownia Dźwięku zaprasza dzieci i młodzież w wieku szkolnym oraz ich opiekunów, rodziców, starsze rodzeństwo na Warsztaty Muzyczne „Kreatywne Dźwięki” w 2 kolejne soboty 22.02 i 01.03, godz. 14:00, które odbędą się w Klubokawiarnia Kicia Kocia na warszawskim Grochowie. Czas trwania warsztatu 60 min.

Montownia Dźwięku to projekt animacyjno-edukacyjny, którego główny cel  to „dzielić się wiedzą muzyczną i doświadczeniem z każdym, kto pasjonuje się muzyką, niezależnie od wieku i przygotowania muzycznego.”

 

Co będzie się działo na Warsztatach?

„Pod okiem profesjonalistów uczestnicy będą nagrywać dźwięki, edytować je i przetwarzać, dzięki specjalnie skonfigurowanym instrumentom elektronicznym takimi jak groovebox, sampler czy syntezator.

Pokażemy jak można manipulować naszym słuchem oraz zamienimy zaśpiewane melodie albo wystukane na stole rytmy na prawdziwe lub kompletnie abstrakcyjne brzmienia syntetyczne. Uczestnicy będą mogli wcielić się na chwilę w role muzyków i producentów muzycznych, dla wyróżniających się kreatywnymi pomysłami muzycznymi uczestników przygotowalismy superniespodziankę.

Zapisy: info@montowniadzwieku.pl
Koszt warsztatu: 15 zł Bilet rodzinny (dziecko i opiekun) / 10 zł – Bilet dla 1 uczestnika
Ilość miejsc ograniczona.”

 

Szczegółowe informacje o warsztatach TUTAJ i TUTAJ.

Więcej o samej Montowni Dźwięku TUTAJ.