Marketing w kulturze. Komunikacja – trendy – praktyka (Gdańsk)

Instytut Kultury Miejskiej w Gdańsku oraz Narodowe Centrum Kultury zapraszają do udziału w konferencji „Marketing w kulturze. Komunikacja – trendy – praktyka„, która odbędzie się w dniach 19-20 lutego 2016 w Gdańsku. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Rejestrować można się od dziś aż do 28 stycznia.

Jak czytamy w zaproszeniu: „Pierwszego dnia zostaną poruszone m.in. łączenie skutecznej promocji kultury on- i off-line, przegląd najnowszych badań, zmiany w uczestnictwie w kulturze, a także odbioru kultury. „Co po wielkim otwarciu – jak prowadzić strategie promocyjną w nowych instytucjach kultury?”, „Biznes a kultura. Gdzie przebiega granica?”, studia przypadków dotyczące nowych narzędzi, a także inspirujące pomysły na promocje. Drugi dzień to całodniowe szkolenia, które będą odbywały się pod patronatem programu Kadra Kultury Narodowego Centrum Kultury oraz szkolenia prowadzone przez Instytut Kultury Miejskiej. Przygotowane tematy to m.in. „Media społecznościowe w promocji instytucji kultury”, „Współpraca z mediami”, „Strategia społecznościowa w instytucji kultury”, Webdevelopment. Jak zbudować serwis internetowy.”

Wśród prelegentów konferencji są m.in.: Jassie Hunt zajmująca się komunikacją i marketingiem w Tate Modern i Victoria&Albert Musuem w Londynie, Natalia Hatalska, Katarzyna Bik z Muzeum Narodowego w Krakowie, Agata Kwiecińska – rzeczniczka Konkursu Chopinowskiego 2015, Kazimierz Monkiewicz oraz Aleksandra Stańczuk z Narodowego Centrum Kultury, Olga Wysocka z Instytutu Adama Mickiewicza, Zuzanna Stańska z Moiseum, Łukasz Maźnica z ekultura.org, Anna Król z GoCulture, Marcin Niewęgłowski z Creative Industries czy Artur Jabłoński.

Rejestracja

Facebook

WWW